Menu

Artyści


 • Adrian “Grucha” Gruszczyński

  Portfolio

  Tatuażem zajmuję się od niemalże 9 lat, w tym czasie sporo grywałem na konsoli przez co nie chce mi się pisać o tym co tatuuje bo można sobie obczaić w galerii.
  Poza tym jaram się komiksami, grami i wszystkim co jest związane z przekazywaniem ruchu i dynamiki w sztuce. Ze względu na to preferuje tatuować w stylu komiksowym, newschoolowym czy też neotradycyjnym a najlepiej mieszać to wszystko na raz.
  Dalej mi się już nic nie chce pisać więc zapraszam do galerii czy też instagrama, gdzie można obczaić na insta story moją córkę Muche


 • Adam “Rysa” Pieprzyk

  Portfolio

  Uszanowanko! Nazywam się Pieprzyk Adam ,jestem rodowitym Poznaniakiem i to tutaj w 2007 r. rozpoczęła się moja przygoda z tatuażem która trwa do dziś! Do studia TZ trafiłem w roku 2013, gdzie na całe szczęście mogę się cieszyć praca z naszym “szurniętym”zespołem. W tatuażu najbardziej odnajduje się w pracach realistycznych i szaro-czarnych, nie zamykam się jednak tylko na “szarości” – równie chętnie sięgam po kolor. Po pracy wolny czas spędzam na długich spacerach z Mordziatym(psem), trenowaniu amatorsko boksu i malowaniu żółwi. Żółwi Ninja, których jestem ogromnym fanem! W pracy w naszym studiu poza sama praca cenie sobie klimat który u nas panuje.Jest kompletnie na luzie tak by każdy klient, jak również nasz personel mógł czuć się swobodnie. To wszystko w połączeniu z naszymi stylami i jakością prac gwarantuje uśmiech u każdego kto nas odwiedza!


 • Michał “Mick” Kornosz

  Portfolio

  Nazywam się Michał Mick Kornosz, jestem z Poznania, zajmuje się piercingiem ponad 8 lat. Z ekipą TZ związany jestem od ok 5 wiosen. Od kilkunastu miesięcy walczę z burakami klientów-ratując ich ciała przed wiecznym oszpeceniem. Wraz z Błędami Młodości-laserowym usuwaniem tatuażu staramy pozbyć się niechcianych „ozdób” z przeszłości.


 • Kwiatek Robert

  Portfolio

  Witam wszystkich, nazywam się Robert. Zielonym kwiatkiem jestem od zawsze.Do studia wciągnął mnie Adam.
  Odkąd tylko pamiętam zawsze interesowało mnie kreatywne,mile towarzystwo niezbyt mądrych ludzi. Dlatego znalazłem swoje miejsce w studiu i dlatego tez najlepszy kontakt mam z Dominikiem!  
  Zwykle zajmuje sie filtrowaniem powietrza(a przy pracy z Grucha jest co robić!). W trosce o moje życie nie stoję przy jego stanowisku. Moją drugą funkcją jest ocieplanie wizerunku studia,ponieważ jestem miły dla oka i osoby zamulające na poczekalni mogą sobie na mnie popatrzeć. W innym wypadku skazani są na przeglądanie nudnych, branżowych gazetek.Kocham wszystkich ludzi i pozdrawiam was.


 • Automat Tomek

  Portfolio

  Cześć wszystkim jestem automatem do gier i naprawdę bardzo mocno zasymilowałem się ze studiem Tattoo-Zone.
  Współpracuje z ekipą od 2015 roku miesiąc Maj.
  Klienci często na mnie pogrywają przez co nie jest to łatwa praca, ale sprawia mi dużą przyjemność.
  Także pamiętajcie że jestem zawsze do Waszej dyspozycji, jeśli macie ochotę pograć w Metal Slug lub spróbować swoich sił z Gruchą w Mortal Kombat to zapraszam serdecznie!